Zakončení školního roku 2025/2026 proběhlo v pátek 26.06.
Celá škola se v osm hodin sešla ve slavnostně vyzdobené sportovní hale.
Po projevu pana ředitele a předání odměn oceněným žákům školy, přišla řada na žáky devátého ročníku, aby se pečlivě připraveným programem rozloučili se svým působením na škole. Předvedli nacvičený tanec, Honza Hadraba a Justýna Votavová ve svých projevech poděkovali všem zaměstnancům školy. Nakonec došlo i na vystoupení s prvňáčky, které deváťáci v září ve škole vítali, a kteří se teď s nimi za všechny rozloučili.
Slavnostní program pokračoval pro žáky devátého ročníku na MěÚ Hrotovice. V obřadní síni se sešli rodiče, prarodiče i známí dětí, aby shlédli šerpování, předávání vysvědčení a odměn absolventům. Na nádvoří zámku pak děti předvedly rodičům krásné taneční vystoupení.
Děkujeme všem, kteří se podíleli na tomto slavnostním dni a doufáme, že jsme se s letošními absolventy neviděli naposledy.


Načítám...