Soutěž Zemědělství a lesnictví

Kraj Vysočina pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina vyhlásil již pátý ročník soutěže „Zemědělství a lesnictví na Vysočině“. V týdnu od 20. 3. – 29. 3. 2024 se vybraní žáci sedmého a osmého ročníku naší školy zapojili do této soutěže, která prověřila jejich znalosti z oblasti zemědělství a lesnictví v kraji Vysočina. V pátek 26.4. 2024 odjeli dva žáci s nejlepšími výsledky, Lucie Tvrdá z 8. třídy a Petr Vala ze 7. třídy, reprezentovat naši školu do Jihlavy na Krajských úřad Kraje Vysočina. 

Po slavnostním zahájení soutěže za účasti členů Rady Kraje Vysočina následoval písemný test. Poté se účastníci sešli na nádvoří krajského úřadu, kde probíhaly interaktivní soutěže. Následovalo bohaté občerstvení a vyhlášení výsledků.  

Lucie Tvrdá se umístila na krásném 47. místě a Petr Vala se umístil na 64. místě. 

Oběma žákům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!


Zobrazení: Alba | Podle data

Soutěž Zemědělství a lesnictví


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
POČASÍ