Návštěva žáků ze ZŠ Dalešice

V pondělí 22. dubna navštívili naši školu žáci a paní učitelky ze ZŠ Dalešice. Pro žáky jsme nachystali poznávací a zábavné dopolední aktivity. Na začátku všichni obdrželi průvodní list k jednotlivým stanovištím ve škole. Nejprve navštívili sportovní halu, kde si mohli zahrát ping-pong, fotbal, florbal, zacvičit si na žíněnkách, skákat přes švihadlo a šplhat po tyči. Dalším stanovištěm byla kuchyňka, kde měli žáci za úkol nachystat z připravených surovin občerstvení pro sebe a pro paní učitelky. Třetím stanovištěm byla odborná učebna fyziky, kde žáci sledovali fyzikální a chemické pokusy, učili se připravovat dočasné preparáty a pracovat s mikroskopem. Na závěr se žáci opět vrátili do kuchyňky, kde vyplnili do průvodních listů, jak se jim na jednotlivých stanovištích pracovalo, co se jim dařilo a co by je ještě zajímalo. Celá návštěva proběhla v přátelském duchu a dobré náladě. Těšíme se zase za 2 roky!

Návštěva ZŠ Dalešice