Výsledky lyžařského výcviku

V týdnu od 9. do 14. ledna se čtvrtý a sedmý ročník zúčastnil lyžařského výcviku.

    9.-14. 1. 2017     Filipovice, Pepovka

 

Pořadí ve slalomu:

4.ročník - dívky:                                                                         4.ročník - chlapci:   

1.

Beerová Hana

47,47

 

1.

Bašta Michael

41,50

2.

Bláhová Nela

47,73

 

2.

Hons Daniel

44,99

3.

Júnová Natálie

47,80

 

3.

Šumpela Jakub

47,21

4.

Cabejšková Vendula

48,53

 

4.

Ivan Adam

50,37

5.

Vrbková Barbora

50,15

 

5.

Kurtin Petr

50,63

6.

Pojerová Nela

50,64

 

6.

Gross Michal

55,10

7.

Cabejšková Veronika

51,96

 

7.

Hadraba Jakub

57,76

8.

Konvalinová Sabina

1:05,99

 

8.

Buchtela Petr

58,48

9.

Dusíková Veronika

1:18,24

 

9.

Řimsa Adam

1:03,41

10.

Novotná Tereza

1:36,80

 

-

- - -

- - -

 

7.ročník - dívky:                                                                       7.ročník - chlapci:     

1.

Padělková Petra

38,51

 

1.

Šúterik Filip

36,55

2.

Fialová Michaela

40,83

 

2.

Chaloupka Pavel

38,58

3.

Hlouchová Michaela

43,10

 

3.

Ivan Filip

39,74

4.

Padělková Jana

45,95

 

4.

Pelán Šimon

41,83

5.

Baštová Barbora

47,88

 

5.

Pelán Adam

42,10

6.

Kubešová Michaela

48,10

 

6.

Peterka Matěj

46,33

7.

Trávničková Veronika

48,38

 

7.

Čech David

52,46

8.

Peterková Vendula

50,21

 

8.

Macků Dominik

55,45

9.

Fialová Klára

50,28

 

9.

Wolfschűtz Václav

1:04,47

10.

Hráčková Nikola

50,71

 

-

- - -

- - -

11.

Mezírková Sabina

59,56

 

-

- - -

- - -

12.

Pelikánová Lucie

1:12,40

 

-

- - -

- - -

13.

Lešková Kateřina

1:45,44

 

-

- - -

- - -

14.

Krajčová Adéla

D

 

-

- - -

- - -

 

Absolutní pořadí  - bez rozlišení ročníku a pohlaví:

1. Filip Šúterik           36,55

2. Petra Padělková   38,51

3. Pavel Chaloupka   38,58

Přeborníkem školy v lyžování s nejlepším časem se stal  Filip Šúterik ( 7.tř.)

 

 

MISS Pepovka - Barbora   V r b k o v á 

MYŠÁK  Pepovka -  Filip   I v a n


 

Bodování pořádku na pokoji :

Nejlepší pořádek měl pokoj č. 14  - V. Cabejšková

                                                    - V. Cabešková

                                                    - S. Konvalinová

                              a pokoj č. 9    - B. Baštová

                                                    - M. Hlouchová

                                                    - L. Pelikánová

                                                    - N. Hráčková

 

Nejlepší  výtvarné  práce :

        7. ročník:      

        N. Hráčková 

        L. Pelikánová

        B. Baštová 

       

        4. ročník: 

        M.Bašta

        V. Cabejšková

        B. Cabejšková

        S. Konvalinová

 

        5.ročník:

       J. Padělková

       

         

Nejlepší  masky :

M. Bašta, B. Baštová      - Mach a Šebestová

A. Pelán, Š. Pelán          - Pat a Mat

H. Beerová                     - čarodějnice

B. Cabejšková                - kočka

M. Gross, D. Hons          - mraveneček a doktor

B. Vrbková, N. Júnová     - břišní tanečnice

T. Novotná, J. Šumpela    - čarodějové

A. Řimsa                        - duch

K. Fialová, M. Kubešová, S. Mezírková, P.Padělková  - tesaři

K. Lešková                    - Harley Quinn

Přidáno 19. 1. 2017, autor: Štěpán Florián

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
POČASÍ