Vážení rodiče, kolegové, milí žáci!

Přeji Vám všem pohodové dva letní měsíce plné radosti a smíchu. Prožijte je se svými blízkými a přáteli tak, abyste se vrátili z prázdnin či dovolených odpočinutí, plni energie, s nezapomenutelnými zážitky z výletů a ze zajímavých setkání...

Úspěšně jsme zakončili letošní školní rok, který byl v mnoha ohledech mimořádný. Od začátku nás provázela covidová opatření a omezení, nevyhnula se nám ani kratší distanční výuka. Měli jsme ale štěstí, podařil se nám uskutečnit plavecký i lyžařský výcvik, v jarních měsících proběhly exkurze a výlety, výuka mohla proběhnout prezenčně. Společně jsme to zvládli, proto poděkování patří nejen žákům a učitelům, ale i Vám, rodičům našich žáků, kteří jste měli pochopení, byli jste trpěliví a snažili se nám pomáhat. Děkuji také správním zaměstnancům za vytvořené zázemí.

Na shledanou v novém školním roce!

Mgr. Milada Simandlová, ředitelka školy

Přidáno 3. 7. 2022, autor: Štěpán Florián

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
POČASÍ