STÁVKA

Vážení rodiče, většina pedagogického sboru se rozhodla připojit k vyhlášené stávce na středu 6. 11. 2019. Z tohoto důvodu ve škole nebude probíhat výuka, žáci budou mít volno.

Pro děti z 1. stupně, jejichž rodiče nemohou zajistit doma dohled,  zabezpečíme od 6.00 h do 16.00 h školní družinu. Pokud se děti nepřihlásí na oběd, přinesou si jídlo na celý den. Rodiče, kteří mají o tuto nabídku zájem, přihlásí své dítě e-mailem zítra v úterý 5. 11. 2019 do 12 h svému třídnímu učiteli s uvedením času pobytu v družině.

Obědy na tento den jsou po dohodě s vedoucí školní jídelny pro všechny děti automaticky zrušeny. Kdo se bude chtít ve středu stravovat, přihlásí se zítra rovněž do 12 h na oběd přímo u vedoucí školní jídelny (jidelna@mshrotovice.cz). Je změněn jídelníček, bude bramborový guláš.

Omlouváme se za komplikace, které Vám připojením se naší školy  ke stávce vznikly.

Přidáno 4. 11. 2019, autor: Štěpán Florián