Sportovní den 13.11.2023

3. ročník semifinálového postupového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV v Hrotovicích se uskuteční v pondělí 13.11.2023 od 10 hod v tělocvičně ZŠ Hrotovice pro žáky školy. V současnosti se jedná o největší sportovní projekt pro děti a mládež v 250 obcích České republiky. Soutěž se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národní sportovní agentury, Ministerstva pro místní rozvoj a krajských úřadů.

 

Účastníci turnaje soutěží nejprve společně v 5 sportovních aktivitách (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis), kdy následně nejúspěšnější finalisté z Hrotovic obdrží nominaci na prosincové Národní finále v Kladně. Právě zde budou nominovaní hráči z Hrotovic soupeřit o pozici národního vítěze a o putovní zlatý pohár TAJV pro město Hrotovice.

 

Sportovní akce TAJV v Hrotovicích je realizována za podpory města Hrotovice.

Přidáno 23. 10. 2023, autor: Oldřich Kos

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
POČASÍ