Školní klub

Milí přátelé, děti a rodiče,

vítejte na nových stránkách školního klubu.Doufám, že pro vás budou přehlednější,než ty původní a že se nám spolu bude dobře pracovat. Až se zase s dětmi uvidíme, přidáme fotografie z našeho dění v kroužcích, při zájmových činnostech a soutěžích.

Renáta Holíková,vychovatelka školního klubu

ŠKOLNÍ  ROK 2021/2022

Vystoupení Hrotovčánku 14.8.2021 MÚ Hrotovice " Zlatá svatba"     FOTO

Nabídka zájmových kroužků 2021-2022

Přihláška do zájmového kroužku

DRAKIÁDA

Začínáme!!!

Časy kroužků:

Vaření:  první schůzka se uskuteční v úterý 21.9.2021 ve 13.00 - 14.30.  Sraz ve školní klubovně. S sebou: přezůvky,50,-Kč  ( vaříme všichni společně)

Atletika: první schůzka se uskuteční ve středu 22.9.2021   Sraz dětí v 15.00 u haly

Mažoretky,zumba: první schůzka se uskuteční ve středu 29.9.2021 od 13.00 do 14.00 pro všechny přihlášené děti.Sraz u hlavního vchodu školy ve 13.00 hodin.

Děti ze školní družiny si vedoucí kroužku vyzvedne,po skončení se vrací do družiny.

Přírodovědný kroužek: pondělí a čtvrtek  po obědě od 11.30 do 12.30 pro prvňáčky,středa 12.30 - 13.30 pro ostatní přihlášené děti

PRVNÍ  VAŘENÍ - FOTO

ŠKOLNÍ  ROK  2020/2021

Zdravím všechny dětičky z naší školičky.

Jelikož nám situace v zemi nedovoluje se vidět, školy zůstávají nadále zavřené,posílám všem spoustu pozdravů.

Informace ke sběru pomerančové a citronové kůry:

Peníze za loňskou kůru již máme, budou vyplaceny ihned po návratu do školy. Sbírejte a sušte kůru stále,vybereme ji v měsíci květnu a červnu.

HROTOVČÁNEK,MAŽORETKY:

Prosím všechny o vrácení krojů a veškerého školního ošacení do školy.( kroje,šaty mažoretek,trička s Anežkou,boty) Vybírá p.Hrůzová každé dopoledne, nebo po telefonické dohodě.

KAMÍNKY

Jistě jste už našli někde na ulici, nebo v přírodě, malovaný kamínek s poštovním směrovacím číslem na zadní straně. Kdo má FACEBOOK tak ví, že kamínky putují po celé republice a přináší radost nejen dětem, ale i dospělým. Také já jsem vám jich několik namalovala. K nalezení budou od čtvrtka v Hrotovicích, Slavěticích,Račicích a Krhově. Pokud některý najdete,sdílejte ho na Facebooku. A pokud i vy chcete někomu udělat radost,namalujte si kamínek svůj a pošlete ho do světa.Určitě někoho potěší.

Nabídka zájmových kroužků

Přihláška do zájmového kroužku

Do zájmových kroužků se přihlašujte do 21.9.2020.

Sběr pomerančové a citrónové kůry

Peníze za pomerančovou a citrónovou kůru obdrží sběrači během školního roku. Z důvodu COVID -19 jsme změnili odběratele,platby se pozdrží.

Pomerančovou i citronovou kůru budeme stále vybírat. Termíny: leden 2021 a květen 2021

KROUŽEK  MAŽORETEK

Kroužek mažoretek nebude v 1.pololetí otevřen.Peníze přihlášených dětí budou vráceny.

Tímto prosíme děvčata,která kroužek navštěvovala v loňském roce,aby vrátila boty a kostýmy.

( Odevzdávejte vychovatelce školního klubu )

***********************************************

Sběr pomerančové a citrónové kůry

Důkladně usušenou kůru vybírá vychovatelka ŠK do pátku 12.6.2020. Do školy ji můžete odevzdávat po předem domluveném čase. Sběr kůry pokračuje celoročně, další vybírání bude v září. Kdo máte kůru doma a nechcete ji skladovat přes léto,doneste ji ještě do školy.

Hrotovčánek

Kroje nebudeme vybírat,nechte si je uskladněné doma. Kdo nemá skladovací prostory,může kroj odevzdat do školy,ale taktéž po telefonické dohodě a v určeném čase.

Mažoretky

Také kostýmy mažoretek si děvčata nechají doma do září. Platí stejné pravidlo.Kdo by chtěl kostým odevzdat do školy,může donést po telefonické dohodě a v určeném čase.

ZVÍŘÁTKA NA PRÁZDNINY

Prosím všechny zájemce o pomoc se zvířátky o prázdninách. Máme 4 křečky,strašilky,3 terária s oblovkami - velkými šnečky a chameleona Rudolfa.Kdo by měl zájem nám pomoci,budeme rádi.Předem děkujeme.

Vítězové Lyry 2019 se sešli v nahrávacím studiu

Lyra napsala:

Zdravíme všechny Lyráky O víkendu jsme se s některými vítězi Lyry 2019 konečně sešli v nahrávacím studiu CH-RECORDS v Třebíči, abychom mohli společně začít "vařit" nové cédéčko. Všichni byli úžasní a opět se potvrdilo, že vrána k vráně sedá...no...u nás spíš skřivánek ke skřivánkovi .Všem moc děkujeme!!!

Klubovna v obraze

Přidáno 26. 2. 2020, autor: Štěpán Florián