Projekt Na kole dětem

Projekt Na kole dětem je sportovně charitativním projektem, který si klade za cíl pomáhat dětem, které prodělali léčbu rakoviny.

Projekt probíhá tak, že v průběhu od 1. do 11. června 2016 projíždí peloton cyklistů Českou republikou od města k městu a shromažďuje od dárců peníze na rekondiční pobyty dětí, které prodělali léčbu rakoviny. Tyto pobyty jim pomáhají s návratem do běžného života.

Tváří, zakladatelem a duší celého projektu je Josef Zimovčák, 10-ti násobný mistr světa v jízdě na vysokém kole.


Zapojit se do projektu můžete během 5. etapy, která začíná 6.6.2016 v 8.30 h v Rouchovanech u Obecního úřadu. 

K pelotonu se může přidat úplně každý, a to na celou trasu nebo jen na několik kilometrů nebo metrů. Startovné je naprosto dobrovolné a o bezpečnost se po celou dobu jízdy starají příslušníci policie ČR.

V průběhu etapy bude peloton projíždět i naším městem, proto se můžete zúčastnit i jako fanoušci na trase. 

Přidáno 25. 5. 2016, autor: Štěpán Florián

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
POČASÍ