Olympijský festival Brno 2022

V pondělí 7. února vyrazily děti 4., 5. a 6. třídy ZŠ Hrotovice autobusem do Brna na Olympijský festival pořádaný v rámci Zimních olympijských her v Pekingu. Čekal nás den plný sportovních zážitků.

V pondělí 7. února vyrazily děti 4., 5. a 6. třídy ZŠ Hrotovice autobusem do Brna na Olympijský festival pořádaný v rámci Zimních olympijských her v Pekingu. Čekal nás den plný sportovních zážitků. Hned po příjezdu jsme se pozdravili s maskotem ZOH pandou Ping Dwen Dwen. V Olympijské zóně EDA se děti dozvěděly zajímavosti ze světa olympijského sportu. No a pak už přišlo na řadu sportování. Vyzkoušeli jsme běžky, skoky na lyžích, bruslařskou dráhu, biatlon, curling a další sporty. Nakonec jsme obdrželi medaile a diplom za účast a vyfotili se s Veronikou Vítkovou, která byla hlavním hostem dne. Moc jsme si olympijský den užili!

Přidáno 10. 2. 2022, autor: Štěpán Florián

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
POČASÍ