Nabídka zájmových kroužků na školní rok 2016/2017

Vyplněnou přihlášku společně s úplatou odevzdejte do 16.9.2016 hospodářce školy.

Zájmové kroužky – ZŠ Hrotovice

Školní rok 2016/17

 

1. Kopaná -  ml. přípravka

Chlapci a děvčata 1. – 3. třída

Vedoucí: Mgr. Jiří Slatinský, Mgr. Štěpán Florián

Schůzky: St,  Pá  12,30 – 14,00

12. Hrotovčánek ml. – folklórní soubor

Děvčata a chlapci 1. - 5. třída

Vedoucí kroužku: Renáta Holíková

Schůzky: Čt 14,00 - 15,00

2. Kopaná -  st . přípravka

Chlapci a děvčata 3. – 5. třída

Vedoucí: Mgr. Petr Popelka, David Pelán

Schůzky: Po, St 14,00 – 15,30

13. Hrotovčánek  st. – folklórní soubor

Děvčata a chlapci 6. - 9.tř.

Vedoucí kroužku : Renáta Holíková

Schůzky: Čt 15,00 - 16,00

3. Kopaná st. žáci

Chlapci a děvčata 7. – 9. třída

Vedoucí: Radek Fiala, Libor Votava

Schůzky: Út, Čt 16,00 – 17,30

14. Přírodovědný

Chlapci a děvčata 1. - 3. třída

Vedoucí: Renáta Holíková

Schůzky: Po,Čt  11,45 – 12,30

4. Volejbal chlapci a dívky

Chlapci  6.  – 9.  třída

Vedoucí:  Mgr. Jiří Slatinský

Schůzky: Út  14,50 – 16,00

15. Country tance

Děvčata  4. – 8. třída

Vedoucí: Renáta Holíková

Schůzky: Po 15,00 – 16,00

5. Stolní tenis

Chlapci a děvčata  4. - 9.  třída

Vedoucí:  Mgr. Štěpán Florián

Schůzky: Út, Čt 17,30 - 19,30

16. Zpíváníčko

Děvčata a chlapci 1. - 6. třída

Vedoucí: Marcela Seitlová

Schůzky: Út 13,00 – 13,45

6. Aerobik

Dívky 3. – 5. třída

Vedoucí: Mgr. Radana Baštová

Schůzky: Po 13,00 – 14,00

17. Mažoretky mladší „ Miniprincezny“

Děvčata 1. – 2.třída

Vedoucí: Hana Peterková

Schůzky: St 13,00 – 14,00

7. Barevný minivolejbal

Děvčata a chlapci 2. – 5. třída

Vedoucí: Mgr. Jiří Slatinský

Schůzky: ČT 14,45 – 15,45

18. Mažoretky střední „ Modré květinky“

Děvčata  3. - 7.  třída

Vedoucí: Hana Peterková

Schůzky: St 14,00 – 15,00

8. Modelářský

Chlapci a děvčata 3. - 9. třída

Vedoucí: Ing. Jiří Vodinský

Schůzky: Pá od 13,00h nebo dle dohody

19. Mažoretky starší „ Pirátky“

Děvčata 7. - 9.třída

Vedoucí: Hana Peterková

Schůzky: St 15,00 – 16,00 / již naplněno/

9. Vaření

Děvčata a chlapci  3. - 9. třída

Vedoucí: Renáta Holíková

Schůzky:  St  14,00 – 15,30

20. Počítače

Chlapci a děvčata 2. - 9.třída

Vedoucí: Renáta Holíková

Schůzky: Pá  12,45 – 15,00  dle skupin               

10. Kytara

Chlapci a děvčata 3. - 9. třída

Vedoucí: Renáta Holíková

Schůzky: dle individuální domluvy

21. Cvičení z M - příprava k přijímacím zkouškám

Děvčata a chlapci 9. třída

Vedoucí: Mgr. Marie Hlavničková

Schůzky: St,Čt 6,45 – 7,15

11. Školní klubko  (sólový zpěv)

Děvčata  5. - 9. třída

Vedoucí: Renáta Holíková

Schůzky: dle individuální domluvy

 22. Cvičení z Čj - příprava k přijímacím zkouškám

Děvčata a chlapci 9. třída

Vedoucí: Mgr. Pavel Vitámvás

Schůzky: Po,Pá 6,45 – 7,15 nebo Pá 12,30 – 13,30

Náboženství – nepovinný předmět – neplatí se, zahájení  od 1. října 2016.

                                                                Mgr.Ing. Jan Kovář

 

*časy kroužků se mohou ještě přizpůsobit rozvrhu dětí, otevřeny budou pouze ty kroužky,

do kterých se přihlásí dostatečný počet dětí.

 

 

Výuka nepovinného předmětu náboženství bude probíhat ve středu takto:

1.skupina - 1. a 2. ročník     5. h ( 11.20 - 12.05 )

2.skupina - 3. - 5. ročník     7. h ( 13.05 - 13.50 )
3.skupina - 6. - 9. ročník     8. h ( 14.00 - 14.45 )

 

Počet skupin můžeme upravit podle přihlášených žáků.  

 

 

Přihláška do zájmového kroužku a nepovinného předmětu ke stažení  ZDE.

 

 

 

 

Přidáno 1. 9. 2016, autor: Štěpán Florián

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
POČASÍ