6. B

školní rok 2017/2018

Třídní učitel: Mgr. Radana Baštová

E-mail: radanabastova@seznam.cz

„S úsměvem jde všechno líp.

Kdo nás učí?

Matematika - p. uč. Hlavničková

Český jazyk - p. uč. Vitámvás

Anglický jazyk - p. uč. Slatinský

Dějepis - p. uč. Baštová

Výchova k občanství - p. uč. Vitámvás

Fyzika - p. uč. Pelikán

Přírodopis - p. uč. Slatinská

Zeměpis - p. uč. Slatinský

Výtvarná výchova - p. uč. Macoszková

Hudební výchova - p. uč. Hadrabová

Tělesná výchova - chlapci: p. uč. Slatinský

- dívky: p. uč. Lohniská

Pracovní činnosti - chlapci: p. uč. Florián

- dívky: p. uč. Slatinská

Pohybové a sportovní aktivity - chlapci: p. uč. Slatinský

- dívky:p. uč. Lohniská

Krásné a pohodové prázdniny všem!!!!!!!!!!!!smileycool

Dne 15.6. jsme se zúčastnili akce Den s policií u Dolního rybníka. Akce se nám velmi líbila.

Dne 14.6. jsme podnikli cyklovýlet do Dalešického pivovaru a zpět.

Dne 12.6. jsme navštívili Šiklův Mlýn.

Dne 1. 6. 2018 jsme oslavili Den dětí. Vydali jsme se poznat krásy našeho okolí. I když bylo horko, vydali jsme se do Dalešic. Zahráli jsme si hry, zasoutěžili a objevili poklad. Všechny děti zaslouží velkou pochvalu!!!

V pondělí 16. 4. 2018 se koná Pedagogická porada.

Ve čtvrtek 26. 4. 2018 se konají konzultační hodiny rodičů ve třídách.

Dne 28. 3. 2018 se Viktor Čada zúčastnil krajského kola Zeměpisné olympiády ve Žďáru nad Sázavou. Ve své kategorii (A) se umístil na krásném 5. místě ze 14 účastníků.

GRATULACE!!!!!

Dne 20.2. 2018 se Viktor Čada zúčastnil  okresního kola Zeměpisné olympiády v Třebíči. Ve své kategorii (A) se umístil na krásném 3. místě z 26 účastníků.

Moc gratulujeme !!!!!!!!!yes

Dne 7. 2. 2018 proběhlo na naší škole školní kolo v recitační soutěži. Z naší třídy se zúčastnili tři žáci - Anička Slatinská, Patrik Dusík a Adam Pelán. (chválíme!!)

V kategorii I (6. a 7. třída) se Anna Slatinská umístila na 1. místě a postupuje do okresního kola v Třebíči. Velká gratulace!!!yes

Dne 24.1. 2018 bude pololetní Pedagogická porada. Vysvědčení žáci obdrží 31.1. 2018.

22.12 proběhla Vánoční besídka ve třídě 6.B. Nadělili jsme si dárky, zahráli hry a poslechli jsme si několik písniček.

Děkujeme panu Fialovi za živý stromečekyes.

V úterý 19.12. 2017 se koná školní Vánoční jarmark. Začátek od 15.OO hod na budově B1.  V 16.OO hod vystoupí sbor ZŠ Hrotovice. Všichni jste srdečně zváni.

Dne 5.12. 2017 nás ve škole navštívili Mikuláš, čerti a anděl. Dostali jsme malou odměnu a slíbili jsme, že budeme hodní.

Dne 30.11. 2017 - se koná třídní schůzka 6.B třídy v učebně č. 29 ( 1.patro, vedle sborovny). Začátek je od 18 hodin.

Dne 23.11. 2017 se naše třída zúčastnila besedy v ZUŠ Hrotovice s ilustrátorem Adolfem Dudkem. Akce proběhla pod názvem "Nehulíme, kreslíme." Pan ilustrátor byl výborný, děti se naučily jak nakreslit krajinu i lidské tělo. Pochopily, že základem pro ztvárnění nám stačí kruh, čtverec, trojúhelník a obdélník.

Na naší škole probíhá akce Ovoce do škol a Mléko do škol (nově i na 2.stupni ). Každý čtvrtek dostáváme jeden druh ovoce a jednou za 14 dní mléko.

Dne 23.9. 2017 se čtyři žáci z naší třídy zúčastnili akce Běh městem Hrotovice ( Adam Pelán, Lukáš Tvrdý, Stanislav Plaček a Michaela Fialová). CHVÁLÍME!!!!!!!

Adam Pelán obsadil 1. místo ve své kategorii.  GRATULUJEME!!!!yes

Naše třída 6.B ve vyučování