Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky je od středy 11.3.2020 Základní škola Hrotovice UZAVŘENA do odvolání.

• Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 10.3.2020 se s účinností od středy 11.3.2020 zakazuje osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č.561/2004 sb.  Celý text nařízení je ke stažení ZDE.
  • Základní škola Hrotovice bude UZAVŘENA do odvolání.
  • Uzavření se týká i pronájmu tělocvičny a sportovní haly v odpoledních hodinách.
  • Učitelé budou zadávat domácí práce žákům a komunikovat pomocí elektronických systémů ( email, E-Žk )
  • Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy   - ke stažení ZDE.

Přidáno 13. 3. 2020, autor: Štěpán Florián