Lyžařský výcvik

L V Z   2019          13.-18. 1. 2019    Filipovice, Pepovka

Pořadí ve slalomu:

4.ročník - dívky:                                           4.ročník - chlapci:   

1.

Beerová Dana

48,42

 

1.

Slatinský Jiří

41,07

2.

Kratochvílová Adéla

51,50

 

2.

Smíšek Prokop

42,20

3.

Cabejšková Adéla

53,65

 

3.

Votava Jakub

46,70

4.

Eliášová Zuzana

55,29

 

4.

Šmahel Štěpán

47,12

5.

Škodová Tereza

57,99

 

5.

Máca Tomáš

49,52

7.ročník - dívky:                                           7.ročník - chlapci:      

1.

Slatinská Anna

37,75

 

1.

Pelán Adam

39,87

2.

Kratochvílová Nikola

41,88

 

2.

Bláha Tadeáš

42,24

3.

Vlčková Kristýna

44,91

 

3.

Jíra Čeněk

43,38

4.

Juránková Sára

47,80

 

4.

Chaloupka Pavel

43,51

5.

Vognarová Nikola

52,23

 

5.

Peterka Matěj

49,16

Absolutní pořadí  - bez rozlišení ročníku a pohlaví:

1. Anna Slatinská             37,75

2. Adam Pelán                  39,87

3. Jiří Slatinský                  41,07

Přeborníkem školy v lyžování  se stala   Anna SLATINSKÁ   ( 7.tř.)

MISS Pepovka - Anna   S l a t i n s k á  

MYŠÁK  Pepovka -  Jiří   S l a t i n s k ý

Bodování pořádku na pokoji :

Nejlepší pořádek měl pokoj č. 9  a 10  ( 38 b. )

        - Z. Eliášová, M. Blatná, V. Pavelková

        - A. Cabejšková, D. Beerová, A. Kratochvílová,

           A. Škodová, T. Škodová                                                   

Nejlepší  výtvarné  práce :

         7. ročník:       

        T. Vognarová

        N. Kratochvílová

        S. Juránková       

        4. ročník:          

        V. Pavelková

        M. Badinka

        A. Kratochvílová     

                 Nejlepší  masky :

M.Blatná - PIRÁTKA,  A.Kratochvílová - RŮŽOVÁ LADY,

T.Máca - PRINCEZNA LADA,  J.Slatinský - DUCH,

P.Smíšek - DOKTOR,  A.Škodová - BŘIŠNÍ TANEČNICE,

Š.Šmahel - INDIÁN

M.Šidlo - PIKACHU, V.Čada - MARFUŠKA, A.Pelán - MUMIE,

S.Juránková - JEZDEC,  A.Vrbová - GEJŠA   

******************************************************************************************************************************   

L V Z   2018           14.-19. 1. 2018     Filipovice, Pepovka

Pořadí ve slalomu:

4.ročník - dívky:                                           4.ročník - chlapci:     

1.

Růžičková Ema

22,8

 

1.

Hájek Mikuláš

22,2

2.

Mrnuštíková Ludmila

27,5

 

2.

Vala Filip

24,5

3.

Věžníková Natálie

29,2

 

3.

Fiala Martin

26,1

7.ročník - dívky:                                           7.ročník - chlapci:      

1.

Valová Tereza

26,7

 

1.

Mašíček Miroslav

22,1

2.

Smíšková Amálie

27,6

 

2.

Šmahel Tomáš

25,2

3.

Mitysková Eliška

29,1

 

3.

Kurtin Lukáš

26,0

 

Absolutní pořadí  - bez rozlišení ročníku a pohlaví:

1. Miroslav Mašíček           22,1

2. Mikuláš Hájek                  22,2

3. Růžičková Ema                 22,8

Přeborníkem školy v lyžování  se stal   Miroslav Mašíček   ( 7.tř.)

 

MISS Pepovka - Jana   N o v o t n á  

MYŠÁK  Pepovka -  Filip   V a l a

 

Bodování pořádku na pokoji :

Nejlepší pořádek měl pokoj č. 13  - J. Šumpela

( 38,5 b. )                                     - M. Fiala

                                                    - K. Jiříček

                                                    - J. Škárka

                                                    - Z. Coufal                                                  

 

Nejlepší  výtvarné  práce :

        7. ročník:             

        T. Valová 

        A. Moravcová

        B. Kuchaříková   

        4. ročník:  

        E. Růžičková

        L. Pelikánová

        J. Mitysková

                 

   Nejlepší  masky :

    T. Šumpelová, T. Valová,     

        Š. Procházková, J. Novotná     - kočky

    A. Smíšková, E. Mitysková           - doktor a pacient

    K. Bartošová, D. Kučáková           - medůzy

    L. Kurtin                               - pavouk

    Z. Hohbergerová                      - želva Ninja

    P. Čaněk                               - babka

    N. Dokulilová                          - smutná princezna

    M. Lohniský                           - pivo

*****************************************************************************************************************************

L V Z   2017           9.-14. 1. 2017      Filipovice, Pepovka

 

Pořadí ve slalomu:

4.ročník - dívky:                                                                       4.ročník - chlapci:   

1.

Beerová Hana

47,47

 

1.

Bašta Michael

41,50

2.

Bláhová Nela

47,73

 

2.

Hons Daniel

44,99

3.

Júnová Natálie

47,80

 

3.

Šumpela Jakub

47,21

4.

Cabejšková Vendula

48,53

 

4.

Ivan Adam

50,37

5.

Vrbková Barbora

50,15

 

5.

Kurtin Petr

50,63

6.

Pojerová Nela

50,64

 

6.

Gross Michal

55,10

7.

Cabejšková Veronika

51,96

 

7.

Hadraba Jakub

57,76

8.

Konvalinová Sabina

1:05,99

 

8.

Buchtela Petr

58,48

9.

Dusíková Veronika

1:18,24

 

9.

Řimsa Adam

1:03,41

10.

Novotná Tereza

1:36,80

 

-

- - -

- - -

 

 

7.ročník - dívky:                                                                    7.ročník - chlapci:      

1.

Padělková Petra

38,51

 

1.

Šúterik Filip

36,55

2.

Fialová Michaela

40,83

 

2.

Chaloupka Pavel

38,58

3.

Hlouchová Michaela

43,10

 

3.

Ivan Filip

39,74

4.

Padělková Jana

45,95

 

4.

Pelán Šimon

41,83

5.

Baštová Barbora

47,88

 

5.

Pelán Adam

42,10

6.

Kubešová Michaela

48,10

 

6.

Peterka Matěj

46,33

7.

Trávničková Veronika

48,38

 

7.

Čech David

52,46

8.

Peterková Vendula

50,21

 

8.

Macků Dominik

55,45

9.

Fialová Klára

50,28

 

9.

Wolfschűtz Václav

1:04,47

10.

Hráčková Nikola

50,71

 

-

- - -

- - -

11.

Mezírková Sabina

59,56

 

-

- - -

- - -

12.

Pelikánová Lucie

1:12,40

 

-

- - -

- - -

13.

Lešková Kateřina

1:45,44

 

-

- - -

- - -

14.

Krajčová Adéla

D

 

-

- - -

- - -

 

Absolutní pořadí  - bez rozlišení ročníku a pohlaví:

1. Filip Šúterik           36,55

2. Petra Padělková   38,51

3. Pavel Chaloupka   38,58

Přeborníkem školy v lyžování s nejlepším časem se stal  Filip Šúterik ( 7.tř.)

 

 

MISS Pepovka - Barbora   V r b k o v á  

MYŠÁK  Pepovka -  Filip   I v a n

 

Bodování pořádku na pokoji :

Nejlepší pořádek měl pokoj č. 14  - V. Cabejšková

                                                    - V. Cabešková

                                                    - S. Konvalinová

                              a pokoj č. 9    - B. Baštová

                                                    - M. Hlouchová

                                                    - L. Pelikánová

                                                    - N. Hráčková

 

Nejlepší  výtvarné  práce :

        7. ročník:       

        N. Hráčková 

        L. Pelikánová

        B. Baštová 

       

        4. ročník:  

        M.Bašta

        V. Cabejšková

        B. Cabejšková

        S. Konvalinová

 

        5.ročník:

      J. Padělková

       

         

Nejlepší  masky :

M. Bašta, B. Baštová      - Mach a Šebestová

A. Pelán, Š. Pelán          - Pat a Mat

H. Beerová                     - čarodějnice

B. Cabejšková               - kočka

M. Gross, D. Hons          - mraveneček a doktor

B. Vrbková, N. Júnová     - břišní tanečnice

T. Novotná, J. Šumpela    - čarodějové

A. Řimsa                         - duch

K. Fialová, M. Kubešová, S. Mezírková, P.Padělková  - tesaři

K. Lešková                    - Harley Quinn


Přidáno 23. 1. 2017, autor: Štěpán Florián

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Počasí